logo elektronik dane kontaktowe
  • pokaz slajdów
  • pokaz slajdów

Oferta sprzętu komputerowego

Zachęcamy do skorzystania z oferty zestawów i części komputerowych firmy Elektronik. Konfiguracją sprzętową i składaniem komputerów zajmujemy się od lat dziewięćdziesiątych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje klientom pełną satysfakcję z otrzymanego od nas sprzętu.

Wśród oferowanych przez nas komputerów znajdą Państwo zarówno proste komputery biurowe, jak i komputery zoptymalizowane pod kątem graczy czy zaawansowane stacje graficzne. Jesteśmy w stanie w stu procentach dopasować się do wymagań klientów i zaoferować taką konfigurację sprzętową, jakiej wymagają.

Prowadzimy także kompleksowy serwis komputerów i laptopów. Począwszy od problemów systemowych po skomplikowane usterki techniczne, służymy fachową pomocą. W wypadku konieczności wymiany podzespołów lub gdy klient chciałby rozbudować posiadany sprzęt, posiadamy w stałej sprzedaży części zamienne do komputerów.

Zaopatrzą się Państwo u nas również w materiały eksploatacyjne do drukarek, tusze, tonery oraz urządzenia sieciowe.

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy oferowanego przez naszą firmę sprzętu oraz doświadczonego serwisu komputerowego. Prowadzimy także sprzedaż i serwis kas fiskalnych.